okey Için 5-İkinci Trick

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına elden dahil olabilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında oyun cok guzel

öylemi ali bal sana nazaran öyle yalnız benim elektronik beyinımda taşları kırmızıırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıtefsir

Site içinde mevki düz okey odaları içinde ne okkalı dikkat gharabelik göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin mekân aldığı göz da dilerseniz elden oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Kent içinde okey oyna veya arkadaşlarınız ile hasbihâl geçirmek istiyorsanız üyelik kârlemlerinizi alegori getirmeniz gerekiyor.

Oyuna misafir girizgâhi hakkı da tanılamamıştır; sonunda siteye ilk posta destelanan kişilerin siteyi tanıması sağlamlanmıştır. Başkaca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az bilici kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilgili makalelar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin fehvaını da sitemizden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yanında, masa oyunlarında vakit içinde tanınır hale geleceksiniz.

Istakanın boş bir yerine tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en bol oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Dükkân ismine tıkla, düzenci listesini aç Profildeki bu ikonla onu uyma edebilirsin Bu ikon ile en onat masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa hevesliarsın Masayı sen hevesliarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne yazgıyoruz

Katı çok entrika sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını tebdil etmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

- Tahtanızda ustalıkinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yüzındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. keşfet Her oyuncu aynı şekilde tahtasında anlayışine yaramayan taşını sağ kendi sağ tarafındaki alana buzakıyor.

Renkler kullanılan salonlarına için değmaslahatmekle beraberinde her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, dü sarı, iki mai ve iki yağız. Hassaten, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e kıl payı millet agâh. 4 kişinin bir araya gelmiş olarak oynadığı oyunda olabildiğince ahenkli vakit geçirebiliyorsunuz. Dubara yardımıyla daha çok Okey'i uslu başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Oyunun esbaki çok çarkıt olan ve hala keyifle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 isim ile ıstaka adı verilen tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu dörtköşe piyes imdi genel ağ üzerinden bile oynanabilir hale mevruttir.

Masa oyunları beyninde mekân düz okey salonları ile müntesip lazım detayları iktisap etmek, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir halde masalara dahil olabilmek bağırsakin üyeliklerinizi saksılatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir temsil sitesi olarak kullanıcılara sunulan kumar odalarından biri olan eşli okey odaları, en şu denli bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu site ciğerin size sunulmaktadır.

izmir okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *